Şanlıurfa Poşet Fabrikası

Şanlıurfa Halı Poşeti Firmaları 2000 yılında kurulan HALI POŞETİ Şanlıurfa bölgesinde Halı Poşeti Firmalası şeklinde hizmeti vermektedir. Başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen Halı Poşeti Firmaları imalat firmaları arasında yer almaktadır. Halı Poşeti, Baskılı Poşet, Baskısız Poşet, Kokulu Poşet, Koli Bandı, Delikli Matbaa Poşeti ürünlerinde faaliyet göstermektedir. Son teknoloji makinalar ile Halı Poşeti üretimine devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana çeşitli marka ve firma ile Şanlıurfa çevresinde Poşet Fabrikası faaliyetlerini sürdürmektedir.

HALI POŞETİ firmamız gerek tedarikçileri ve gerekse müşterileriyle uzun dönemli ilişkiler doğrultusunda, uluslar arası standartlarda hizmet veren, müşterilerinin taleplerini karşılayan yatırımlarla sürekli gelişen ve büyüyen bir firmadır.

Şanlıurfa Poşet Fabrikası Hemen Arayın 0543 881 14 89

Kurumsal bir yapıya geçen HALI POŞETİ siparişler ile ilgili doğru ve ekonomik bir fiyat sunar. Firmamız Şanlıurfa bölgesinde Halı Poşeti Firmaları ürünlerinde Müşteri memnuniyetini benimsemiş olup bir ürünün satışından ziyade müşterinin memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Rekabetin ön plana çıktığı değişen dünya koşullarında hizmet kalitesinde sürekli daha iyiyi aramak ve daha iyi olmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Üretime başladığımız günden bu yana geçen zaman, bizlere yapılmamışı yapmak adına mücadele etmeyi, yeniliklerin yaratıcısı olmayı ve güvenilir Halı Poşeti Firmaları imalat hizmeti vermenin firmayı her geçen gün ileriye taşıyacağını göstermiştir.

Bu sayede yurt içinde en iyi markalarla yıllara yayılmış bir çalışma sürecimiz bulunmaktadır. Sizlere hizmet vermekten ve birlikte çalışmaktan gurur duyarız.

Şanlıurfa birinci kalite baskili ambalaj

Şanlıurfa birinci kalite baskisiz naylon ambalaj

Şanlıurfa Şeffaf halı poşeti

Şanlıurfa Hışır halı poşeti

Şanlıurfa Ekonomik halı poşeti

Şanlıurfa Ucuz halı poşeti

Şanlıurfa Şeffaf halı poşeti

Şanlıurfa Mağaza Poşeti İmalatı

Şanlıurfa Baskılı Poşet Üretimi

Şanlıurfa Naylon Torba İmalatı

Şanlıurfa Market Poşeti İmalatı

Şanlıurfa Poşet fabrikası

Whatsapp  Online Sipariş Hattı: 0543 881 14 89